SkiArena

Facebook
 

Deštné v Orlických horách – aktuální počasí a sníh

Počasí

ne

18
Polojasno

po

18
Polojasno

út

20
Skorojasno

Stav sněhu

Výška sněhu

 cm

Nový sníh

 cm

Typ sněhu

-

Webkamery

Hotel Praha

***
 
Hotel
Deštné v Orlických horách
Vzdálenost od střediska
Deštné v Orlických horách:
 
1 km
Souřadnice GPS:
50.2985N
16.3762E

Pokoje

Všechny pokoje jsou vybaveny TV se sat .programy, telefonem s přímou volbou , minibarem , vlastní koupelnou se sprchou a WC. K dispozici je zdarma připojení na internet / WiFi/, apartmány jsou navíc vybaveny kuchyňským koutem. V každém z pokojů je pohovka s rozkládací přistýlkou. Celková kapacita- 12 pokojů a 2 apartmá, o celkové kapacitě 48 lůžek vč. přistýlek.
 

Provozní doba

Hotelová recepce je k dispozici denně - od 7:30- do 20:30 hod, pozdější příjezdy či odjezdy lze domluvit individuelně.
 

Gastronomie

Restaurace hotelu Praha nabízí pokrmy domácí české kuchyně, různé úpravy těstovin, oblíbené šťavnaté steaky, lehké zeleninové saláty, maličkosti k zasycení v podobě toastů a omelet, jídla pro děti, sladké dezerty i zmrzlinové poháry. Nechybí ani nabídka kvalitních vín, míchaných nápojů, nealko i alkoholických nápojů.
 

Okolí

Možnosti v okolí – aktivní turistika- množství značených turistických tras , vhodné podmínky pro cyklisty, rybaření, sběr hub, výchozí bod pro podnikání výletů do okolí / zámky Opočno, Častolovice, Rychnov n.Kněžnou, Kuks/, Zoo s vyhlášeným Safari parkem ve Dvoře Královém n.Labem, vojenské opevnění v Dobrošově, či nedaleký bunkr Hanička, romantické místo české historie – Babiččino údolí, a zámek v Ratibořicích. Pro aktivní využití volného času lze vyzkoušet i nedaleký lanový park, který nabízí zábavu nejen pro děti, ale i dospělé. Dále je zde půjčovna čtyřkolek, kolečkových běžek a bruslí. Kochat se nádhernými scenériemi Orlických hor můžete i ze hřbetu koně. Nedaleká jízdárna totiž celoročně nabízí jezdecké kurzy spojené s romantickými vyjížďkami do okolních kopců. Výhodné ceny lyžařských permanentek, ať již jednodenních, bodových či víkendových a výhodná poloha tohoto hotelu naproti sedačkové lanovce, kde probíhá i noční lyžování, předurčují ubytování v hotelu Praha k nanejvýš atraktivním nabídkám v tomto regionu.
 

Doprava

Hotel leží přímo u hlavní silnice vedoucí obcí Deštné v Orlických horách.
 

Další

od 29.5.2010- v provozu oblíbené cyklobusy- konkrétní přepravní řád s časy odjezdů na http://www.orlobus.cz/cyklobusy --------------------------
 

Akce

TERMÍN: 31.07.-01.08.2010- WESTERNOVÉ ZÁVODY V DEŠTNÉM / cca 400m od hotelu/- turistická jízdárna ADAM TERMÍN: 06.-08.08.2010- TRADIČNÍ SLAVNOSTI - TAVENÍ SKLA DŘEVEM
 

Zpět na Deštné v Orlických horách

Poslat odkaz mailem
Poslat odkaz e-mailem

 

Sdílet na Facebooku
Sdílet na Facebooku

 

Dát odkaz na Twitter
Dát odkaz na Twitter